«1...56789...67»

Felhasználó
11 éve
9656.w-800.h0.q100.jpg
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Már számítottam valami hasonló reakcióra.:D
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Ha jól látom, ez egy 103.65 KB méretű jpg kép. Sok-sok pixel alkotja. Vélhetően senki nem kérte meg arra, hogy idebassza, mivel ezt nem is tette meg, hisz csak a "Küldés" gombra kattintott, miután a kép URL címét berakta a BBCode közé. Ettől függetlenül lehetséges, hogy valaki mégis megkérte, hogy bassza ide, azonban ezt (még) nem teljesítette.

Felhasználó
11 éve
A "Mi a lószar ez?!"-zel meg is kaptam a választ a fel sem tett kérdésemre. Köszönöm. ~.~
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Nos, ez örömhír, hisz időt spóroltál meg. Örülj!
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
most hallottam treboridát, és lecseréli a meridáját erre.

Felhasználó
11 éve
Szegény Tom! Ezután Szabi bármit csinál őt fogom nyakon b@ßni. Bocs, küldök neki egy tockost.

Felhasználó
11 éve
Tomi, ha jól látom, kezdesz a klán tagjainak agyára menni, és gondolom nem én vagyok az első, aki meg kér, hogy felejtsd el ezt a fórumrészt (ha esetleg mégsem így van, ahogy az előbb említettem, akkor nézzetek át ezen a bekezdésen. )

amúgy partnershipet kaptam youtubetól.
veletek mi a helyzet? (ha már ilyen ritkán járok ide)
ám most megyek aludni, kezd eléggé fájni a szemem / fejem 4:22-kor
jöttömre két nap múlva számítsatok, pirkadatkor
GYŰRŰK URA UTALÁS ^

Felhasználó
11 éve
Szerintem itt az idő hogy leszarjuk Tomix barátunk hozzászólásait és inkább töröljük mindet a veszekedések folytatása helyett.
Edit: az önsajnáló monológ törlésével el is kezdtem :P

Legutóbb szerkesztve aron65 által.


Felhasználó
11 éve
Ma cw, remélem megint olyan jók leszünk mint pár nappal ezelőtt. Nekem nincs bajom Tomival, de mivel egy klán tagja vagyok, és nem csak egy ember mondja ezt. Így Tomi, tényleg feleslegesen ne erőltesd meg magad, és ne írj ide. Persze, ezzel nem vagy kitaszítva innen. Csak vedd úgy, hogy itt a Betonkezűsek vannak, akik megeszik a Tomikat.
.
«1...56789...67»